Nejčastěji kladené dotazy:


_

Jak Desetiminutová maturita funguje?

Desetiminutová maturita je internetová univerzita, která slouží k výuce maturantů pomocí video kurzů. Každé video vysvětluje jedno dílčí téma za zhruba 10 minut. Můžete si pořídit buď jen video kurzy, které potřebujete (za dvacku), nebo si zaplatit celý kurz (za 299), čímž získáte přístup ke všem videím na rok, a to současným i budoucím. Každý měsíc videa přibývají a ty stará se vylepšují.
_

Co bylo dřív- slepice nebo vejce?

David Papineau z King's College k tomuto tématu poznamenal toto: „Je to otázka pojmů," vysvětluje. „Kdyby klokan snesl vejce a z něj se vyklubal pták, mluvili bychom určitě o ptačím vejci, že? Pokud budeme uvažovat takto, tak je logické, že první slepice světa se musela vyklubat ze slepičího vejce.“
_

Budete dělat videa i z jiných předmětů?

Pokud se ukáže, že výuková videa z literatury mají smysl a skutečně lidem pomáhají, tak rozhodně další předměty přidáme. Přestože děláme, co můžeme, vytváření animací je velmi časově náročné a nedá se odfláknout. V současné době pracujeme na kurzu z literatury a připravujeme kurz z matematiky.
_

Jak probíhá platba?

Způsob placení jsme zvolili tak, aby byl co nejjednodušší- bankovním převodem. Jakmile nám přijdou peníze, zašleme Vám na email přístupové údaje a můžete sledovat. 
_

Proč to nedáte na YouTube, vy korporátní zmrdi?

Na tvorbě videí jsme strávili stovky hodin a jakožto studenti taky potřebujeme nějakou tu dvacku na pivko. Ujišťujeme Vás, že výnosy připomínají spíš neziskovku než business.
_

Proč nemůže slepec chodit na Bungee Jumping?

Protože by se mu zeblil pes.
_

Jak si mám sestavit kánon?

Jestli Vám vyhovuje koncept videí na Desetiminutové maturitě, zkuste co nejvíc knih vybrat tak, aby korespondovaly s videi v obchodu. Každý měsíc se náš kánon rozšiřuje a snažíme se vybírat knihy co nejuniverzálnější a nejoblíbenější.
_

Jak probíhá maturita pro rok 2017?

Celkové shrnutí jsme pro vás připravili v záložce Maturita 2017 přímo z oficiálního zdroje novamaturita.cz.
_
_

Jakékoliv dotazy, stížnosti, připomínky a odkazy na fotky nahých celebrit směřujte prosím sem (odpovídáme na každou zprávu):


_

_____________nebo na email info@maturita.net

.

 

 Spolupracujeme s: